Słownik zamówień publicznych

Słownik zamówień publicznych

 

149 zł 121.87

Autor: Elżbieta Cierlica, Maria Olszewska Kazanecka, Ewa Wiktorowska, Grzegorz Mazurek, Arkadiusz Szyszkowski, Tomasz Siedlecki, Anna Dynek, Małgorzata Borowiak, Dariusz Adamus, Paulina Sawicka, Izabela Jachowicz Pietrzyk,
Oficyna Prawa Polskiego
Isbn: 9788326966248
Wydanie: 1/2017 Stron: 292


Inne działy: Ochrona danych osobowych, Prawo zamówień publicznych 2018, Prawo handlowe 2018, Prawo gospodarcze 2018,Wysyłka

Kompleksowe ujęcie Prawa zamówień publicznych w 166 hasłach. Wygodnie, merytorycznie i w zgodzie z najnowszymi przepisami (w oparciu o tekst ujednolicony Pzp z 24 sierpnia 2017 r.)! Wybitni eksperci w sposób jasny i praktyczny wyjaśniają najbardziej zawiłe kwestie związane z zamówieniami publicznymi.

Aktualne Prawo zamówień publicznych w 166 hasłach.
Słownik zamówień publicznych to pierwsza na rynku książka stworzona w oparciu o najnowszy stan prawny (obejmuje tekst ujednolicony Pzp z 24 sierpnia 2017 r.). Wygodna i podręczna forma, ekspercki komentarz wraz z podstawą prawną oraz odwołania do najnowszego orzecznictwa KIO powodują, że jest to prawdziwy niezbędnik każdego, kto zajmuje się zamówieniami publicznymi – zarówno po stronie zamawiających, jak i wykonawców.

Słownik zamówień publicznych ułatwi uczestnikom rynku zamówień publicznych poruszanie się nie tylko wśród pojęć funkcjonujących w polskim systemie zamówieniowym, lecz także powiązanie ich z rozległym kontekstem interpretacyjnym. Wiarygodność i rzetelność opracowania gwarantują wybitni specjaliści, którzy wzięli udział w stworzeniu Słownika zamówień publicznych m.in.:
• Ewa Wiktorowska – prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych
• Grzegorz Mazurek – adwokat, b. wiceprezes KIO
• Tomasz Siedlecki – radca prawny, współautor komentarza do Pzp
• Arkadiusz Szyszkowski – prawnik w UZP, współautor komentarza do Pzp

Fragmenty recenzji Słownika zamówień publicznych:
Podręczny informator dla osób zajmujących się praktycznym stosowaniem złożonej materii, jaką stanowią zamówienia publiczne. Jest to pozycja, która pozwala sprawnie powiązać pojęcie i jego wyjaśnienie z literaturą przedmiotu oraz orzecznictwem, do którego się odwołuje. Tym samym, książka może być bardzo cennym wsparciem przy podejmowaniu decyzji w procesie udzielania zamówień publicznych. Jest to wartościowa pozycja na rynku, przydatna i rekomendowana przeze mnie!
Jacek Sadowy, b. prezes Urzędu Zamówień Publicznych, Ośrodek Doradztwa Zamówień Publicznych

"Słownik zamówień publicznych" to obowiązkowa lektura dla każdej osoby zajmującej się zamówieniami publicznymi, zarówno po stronie zamawiających, jak i wykonawców. Dla osób początkujących stanowi podstawowe kompendium wiedzy, osobom zaawansowanym pozwoli zaś na usystematyzowanie swoich wiadomości, a także rozwieje występujące w praktyce wątpliwości.
dr Paweł Nowicki, radca prawny, członek Grupy Ekspertów Zainteresowanych Stron ds. Zamówień Publicznych przy Komisji Europejskiej

Absolutny MUST HAVE dla każdego, kto profesjonalnie zajmuje się zamówieniami publicznymi! Niezwykle pomocny w sprawnym stosowaniu zmienionych regulacji będzie właśnie Słownik Zamówień Publicznych. Jasno, klarownie, hasłowo, uznani Eksperci porządkują , tłumaczą i wyjaśniają. Zamiast tracić czas na wertowanie ustaw, wystarczy sięgnąć po Słownik.