Konsolidacja sprawozdań finansowych według MSSF

Konsolidacja sprawozdań finansowych według MSSF metody i korekty konsolidacyjne – zbycia i nabycia – sytuacje szczególne – porównanie z ustawą o

 

178.5 zł 127.45 Bestseller

Autor: Anna Gierusz, Maciej Gierusz,
Wydawnictwo ODDK
Isbn: 9788378042983
Wydanie: 2/2016 Stron: 624


Inne działy: Plan kont 2019, Podatki 2019, Kadry i płace 2019, Ceny transferowe,Wysyłka

Książka, która krok po kroku wyjaśnia zagadnienia związane z przygotowaniem skonsolidowanego sprawozdania finansowego według MSSF, prezentując jednocześnie różnice z polską ustawą o rachunkowości.
Łącząc w sobie szerokie spektrum zagadnień – od podstawowych definicji do kwestii bardzo specjalistycznych – będzie z pewnością cenną pozycją dla głównego księgowego i dyrektora finansowego, szczególnie w grupach kapitałowych.
Opracowana została w taki sposób, że może stanowić zarówno podręcznik do samodzielnej nauki, jak i pomoc dydaktyczną przy prowadzeniu zajęć na studiach oraz przygotowujących do egzaminów zawodowych. Wielką zaletą publikacji jest połączenie teorii z praktyką.
Autorzy książki Konsolidacja sprawozdań finansowych według MSSF położyli duży nacisk na zdobycie przez Czytelnika konkretnych umiejętności – książka zawiera ponad sto przykładów i kilkadziesiąt zadań do samodzielnego rozwiązania wraz z odpowiedziami uzupełnionymi szczegółowym komentarzem i obliczeniami.